Maak kennis met het team
Altijd en overal kunnen werken, dat is ook iets wat wij nastreven. Het team werkt verspreid over Europa.
We stellen ons graag aan u voor.
Kristof De Neys
Business Development
Kristof De Neys
Business Development
Kristof startte bij INFORMA in 1984 die zich toen al toespitste op software voor advocaten. Hij is verantwoordelijk voor de commerciële contacten en strategische ontwikkelingen binnen de software. In zijn vrije tijd kun je Kristof meestal treffen op een mountainbike.
Vincent Van Hulst
Development
Vincent Van Hulst
Development
Vincent staat aan de leiding van het ontwikkelteam van Cicerosoftware.
Hij is meester van de continue stroom aan verbeteringen binnen de applicatie.
Sarah De Neys
Team leader Production
Sarah De Neys
Team leader Production
Sarah is de zus van Kristof en sinds 1994 verantwoordelijk voor support en opleidingen. Zij kanaliseert gebruikerswensen, die verder onderzocht en geanalyseerd worden voor ontwikkeling. Sarah loopt graag voor of na het werk.
Hans Klaverwijden
Development
Hans Klaverwijden
Development
Hans maakt deel uit van het ontwikkelteam en is verantwoordelijk voor onder andere frontend development.
An Bonne
Cicero Support
An Bonne
Cicero Support
An verzorgt de (basis) opleidingen van de gebruikers. Zij begeleidt inmiddels al meer dan 10 jaar nieuwe users om snel de weg te vinden voor alle werkprocessen die met Cicero kunnen uitgevoerd worden.
Veronique Van Hulst
Development
Veronique Van Hulst
Development
Veronique maakt deel uit van het ontwikkelteam en is verantwoordelijk voor de technische testen. Zij werkt dus “achter de schermen” van Cicero.
Julie De Neys
Business Development